050-9366557

לחצו כאן להתקשרות
אנחנו זמינים 24/7

מהירות

הגעה לבית הלקוח תוך 48 שעות מביצוע הזמנה

יעילות

מצלמים את הריפוד שתרצו לנקות ותקבלו הצעת מחיר

אדיבות

אנחנו מקפידים על שירות אישי ואדיב, ללא פשרות

ניקוי שטיחים

חולה ניקיון

שטיחים הם פריט דקורטיבי נהדר שסביר להניח שיש לכם בבית.

בכתבה הזו תוכלו להבין את תהליך ניקוי השטיח – מה הן השיטות לניקיון ואיך בוחרים את בעל המקצוע הנכון עבורכם.

שטיחים הם פריט דקורטיבי נהדר שסביר להניח שיש לכם בבית. כמעט בכל בית יש לפחות שטיח אחד גדול ומשמעותי. בדרך כלל הוא יהיה בסלון וישנם בתי אב רבים בישראל שבכל חדר מניחים שטיח המתאים לעיצוב של אותו חלל.
לשטיחים יתרונות רבים בבית שלנו: הם מונעים החלקה, הם מספקים משטח רך, נעים ובטוח יותר לילדים לצרכי משחק, הם מספקים אווירה של חום ונעימות בבית (בעיקר בחודשי החורף הקרים) ועל הדרך הם גם פריט דקורטיבי נפלא שמוסיף המון לעיצוב החלל.
כחלק מהתחזוקה השוטפת של השטיחים יש הצורך לנקות אותם מאבק באופן שוטף, אם מדובר בשטיחים קטנים טוב לכבס אותם מפעם לפעם ואחת לתקופה כדאי גם להשקיע בניקוי יסודי שלהם על ידי איש מקצוע מנוסה מפעם לפעם.

איך בכל זאת תשמרו על הספות שלכם?

לאורך השנים אנשים מפתחים אלרגיות, קשיי נשימה ומיני מחלות שונות. אפשר לומר שזה קשור לעייפות החומר ויש המייחסים זאת גם לאורך החיים שלנו ולסביבה בה אנו חיים.
אנו מאמינים שזה גם וגם כיוון שאין אדם שחי לנצח, אולם כדי לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר כדאי לשמור על הסביבה שלנו כמה שיותר.
מה שאנו רוצים לומר בעצם זה שאפילו מגיל קטן ילדים יכולים לסבול מקשיי נשימה, אסטמה ומחלות שונות שנוצרות כתוצאה מהזנחה של ניקיון הבית, מהצטברות של עובש על הקירות או אבק על הווילונות והשטיחים.
האחראיות שלכם כבעלי הבית היא לשמר את הסביבה כנקייה ובטוחה לשהייה ומגורים גם עבורכם וגם עבור הילדים שלכם. אם יש לכם שטיחים בבית דעו כי אלה צוברים לכלוך, אבק ולעתים גם עובש ופטריות. אלה יכולים לגרום להתפתחות של בעיות נשימה, מחלות עור, גירויים, גירודים ועוד.
שירותי ניקוי שטיחים מקצועי יכול למנוע מכם את המצבים הללו וכמובן שכדאי גם לנקות את השטיחים בעצמכם באופן שוטף ניקיון קל פעם בשבוע.

יתרונות נוספים של ניקיון שטיחים באופן שוטף

מלבד החשיבות לבריאות שלנו הרי שאנו רוצים שהבית גם יראה כמו שצריך. בין אם עבור עצמנו או עבור הרושם שנוצר אצל האורחים שלנו, אנו מאוד רוצים שהשטיחים, כמו יתר הרהיטים ופרטי הדקורציה בבית, יראו כמו שצריך.
זה אומר שלא יהיו כתמים על השטיחים, שאלה לא יונחו על הרצפה קרועים ופגומים, שהם לא יראו מלא אבק ושאם נדרוך עליהם לא יישאר גם חול, לכלוך ואבק בכפות הרגליים שלנו.
שטיח שנראה נקי ומבריק מוסיף המון לעיצוב החלל, להרגשה הטובה וכמובן מספק לנו גם משטח נעים לדרוך עליו ואווירה חמימה ונעימה יותר במקום.

קראתם מספיק ובא לכם לקבל הצעת מחיר לניקוי השטיח שלכם?

ניתן לקצר תהליכים ולשלוח אלינו צילום של השטיח שלכם ב-WhatsApp (בלחיצה על האייקון של WhatsApp בפינה השמאלית תחתונה של המסך).

מתי נרצה לנקות את השטיחים שלנו בצורה יסודית?

האם לנקות את השטיחים שלנו בעצמנו או להזמין חברת ניקוי שטיחים מקצועית?

מכיוון ששירותי ניקיון מקצועיים עולים כסף כמובן שכדאי לנקות בעצמכם את השטיחים פעם בשבוע-שבועיים עם שואב אבק.
כאשר מדובר בשטיחים קטנים אפשר לכבס אותם, לתלות לייבוש ולהניחם בחזרה רק כאשר הם יבשים לחלוטין כדי שלא יצברו עובש וסירחון.
למרות זאת, אין מנוס מלהזמין איש מקצוע בתחום ניקוי שטיחים אחת לכמה זמן כדי לבצע ניקיון יסודי הנכנס עד לסיבי השערה של השטיח, כולל שימור במכשור מקצועי שמנקה את השטיח, שואב את הנוזלים המלוכלכים ומזריק נוזלים נקיים כדי לשאוב גם אותם לצורך ניקיון יסודי.
השטיח יצא נקי, ריחני ויישמר לאורך שנים רבות.

ניקוי שטיחים של "חולה ניקיון"

ניקוי השטיחים במפעל יכלול את תיקון השטיח במידת הצורך, כולל חוטים שנפרמו. במידה ויש פרנזים שהתיישנו ונהרסו רצוי להחליף אותם בחדשים.
ניקוי השטיחים במפעל יסייע גם בחידוש השטיח במקומות בהם אבד לו הצבע. מפעל מתקדם לניקוי שטיחים הנו בעל מכונה מיוחדת ויקרה להזרקת צבע אל פנים הסיבים של השטיח. המכונה מחוברת למחשב ולתוכנה מיוחדת המגדירה את הצבע המדויק של השטיח ואת המיקום במדויק בו צריך לבצע את ההזרקה.
לבסוף השטיח יעבור ניקיון במכונה עם פס ניקיון הדומה לזה של ניקיון רכב.
בתחנה הראשונה השטיח יעבור התזה של מים וחומרי ניקיון ייעודיים, יקורצף וינוקה.
לאחר מכן הוא יעבור לשאיבת של הנוזלים המלוכלכים ולתחנה נוספת שתספק הזרקה של מים נקיים ולאחר מכן מפוח חם ייבש את השטיח לחלוטין.

כיצד מתבצע תהליך ניקוי שטיחים בבית הלקוח?

לפעמים לא נמסור את השטיח לניקיון במפעל אלא נרצה שאיש מקצוע יבצע את הניקיון בבית הלקוח.
ניקוי שטיחים בבית הלקוח הוא שירות המוצע על ידי חברת ניקוי שטיחים מקצועית והיא כוללת איש מקצוע מנוסה ומהיר שיודע גם לתת הוראות בטיחות על הכנת המקום והתנהלות במהלך ולאחר הניקיון, בעיקר עם ילדים ובעלי חיים בבית.
המנקה יגיע עם מכשירים מיוחדים ובשלב ראשון יעשה שאיבה ראשונית של שכבת האבק העליונה מהשטיח על מנת שהניקיון יהיה יעיל ואיכותי יותר.
בשלב השני הוא יעשה שימוש במכשיר מיוחד להזרקת מים וחומר ניקיון מיוחד שיגיע אל עומק הסיבים של השטיח, ימיס את הכימיקלים המלוכלכים וידביק אליו את האבק והלכלוך.
לאחר מכן מכונה מיוחדת תשאב היטב את כל הנוזלים מהשטיח ותזריק מצד שני מים נקיים לנגלה שנייה של ניקיון.
לבסוף מפוח חם ייבש את השטיח לחלוטין כדי למנוע הצטברות של עובש ושטיח רטוב שישאיר ריח לא טוב לאחר מכן.
לבסוף תקבלו שטיח נקי, מבושם ונעים למגע.

אתם במרחק לחיצת כפתור מלחדש את השטיח שלכם.

ניתן לקצר תהליכים ולשלוח אלינו צילום של השטיח שלכם ב-WhatsApp (בלחיצה על האייקון של WhatsApp בפינה השמאלית תחתונה של המסך).