050-9366557

לחצו כאן להתקשרות
אנחנו זמינים 24/7

מהירות

הגעה לבית הלקוח תוך 48 שעות מביצוע הזמנה

יעילות

מצלמים את הריפוד שתרצו לנקות ותקבלו הצעת מחיר

אדיבות

אנחנו מקפידים על שירות אישי ואדיב, ללא פשרות

ניקוי מזרונים

חולה ניקיון

ניקוי מזרונים הוא דבר חיוני מאוד הן לבריאות שלנו והן לאיכות השינה שלנו.
כל הפרטים שחשוב לדעת על ניקיון המזרנים שלנו בכתבה.

המיטה שלנו היא אחד הפריטים החשובים ביותר בבית שלנו. איכות השינה שלנו תקבע את רמת התפקוד שלנו במהלך היום ובכלל רמת הבריאות שלנו תלויה במידה רבה גם בשעות השינה שלנו, באיכות השינה וכמובן במזרון שאנו מבלים עליו בין רבע לשליש מהחיים שלנו. ניקוי מזרונים הוא חיוני מאוד לכל אדם בכל בית ומלבד ניקוי השכבה העליונה והחיצונית של המזרן כדאי אחת לכמה זמן לבצע ניקיון יסודי ואיכותי לשמירה על הבריאות שלכם ושל בני הבית.

על החשיבות של ניקוי מזרונים לבריאות שלנו ולשינה טובה

בעוד הנושא האסתטי הוא חשוב כאשר מדובר במזרן ובמיטה שלנו, הרי שהוא לא העיקר במקרה הזה. ניקיון המזרן לא פחות חשוב מניקיון המצעים שאתם מרפדים עמם את המיטה ודואגים להחליף מדי שבוע ולכבס אותם. שינה על מזרון מלוכלך יכולה לגרום תגובות אלרגיות בגוף כמו כתמי עור, גירודים ותגובות אלרגיות נוספות. כמו כן מזרון מלוכלך ומאובק או כזה שפיתח בתוכו עובש ופטריות עשוי לגרום להיווצרות חיידקים ומחלות נוספות ואפילו קשיי נשימה ופגיעה במערכת החיסון של הגוף. ניקוי מזרונים מקצועי ויסודי אחת לכמה זמן יסייע לכם לשמור על הבריאות שלכם ועל הדרך ליהנות מסביבת שינה נעימה, ריחנית וטובה יותר.

כל כמה זמן נרצה לנקות את המזרון שלנו בצורה יסודית?

את הסדינים אתם ככל הנראה מחליפים ומכבסים פעם בשבוע בממוצע אולם ניקיון קליל של השכבה החיצונית של המזרן כדאי לעשות לפחות אחת לחודש.
כאשר יש בעלי חיים בבית שאתם מעלים על המיטה ישנה גם סכנה להימצאות פשפשים על המיטה ולכן כדאי לבצע שאיבה וניקיון אפילו פעמיים בחודש או מדי שבוע בהתאם ליכולת שלכם.
ניקוי מזרונים רציני ומקצועי יותר, כזה שיכנס לעומק המזרן, יחדור את הקפיצים, הספוגים והבד שמרכיב אותו וינקה היטב את כל העובש, הפטריות, כתמי הזיעה והלכלוכים והמזהמים המצטברים במזרן – כדאי לבצע לפחות פעם בשנה. בדרך כלל רבים מזמינים שירות זה לפני חג הפסח ביחד עם יתר ניקיונות הבית. כמובן שבמידה ואתם מאיישים מיטה ומזרון ישנים שהיו בחדר ללא שימוש במשך כמה חודשים או שנים כדאי גם כן לבצע ניקיון יסודי לפני.

האם נוכל לנקות את המזרונים בעצמנו או שכדאי להזמין איש מקצוע מנוסה?

כפי שכתבתנו בפסקה הקודמת – ניקיון שוטף רגיל יבוצע על ידי בני הבית או עוזר/ת הבית שאתם מזמינים לניקיונות השוטפים הרגילים. בדרך כלל יהיה זה פעם בשבוע.
ניקיון מקצועי ויסודי יותר, עם מכשור מיוחד ואיש מקצוע מנוסה בעבודה זו, תעשה בדרך כלל פעם בשנה-שנתיים ואצל משפחות מסוימות אחת לכמה שנים.
כאשר מזמינים כבר איש מקצוע כדאי לכסות את כל המזרונים בבית, כולל אלה של מיטות הילדים ששם החשיבות לניקיון אפילו גבוהה יותר.

קראתם מספיק ובא לכם לקבל הצעת מחיר לניקוי המזרון שלכם?

ניתן לקצר תהליכים ולשלוח אלינו צילום של המזרון שלכם ב-WhatsApp (בלחיצה על האייקון של WhatsApp בפינה השמאלית תחתונה של המסך).

טיפים נוספים שכדאי לדעת

לסיכום

ניקוי מזרונים הוא דבר חיוני מאוד הן לבריאות שלנו והן לאיכות השינה שלנו. חשוב מאוד לנקות את המזרונים בדרכים המקובלות בבית מפעם לפעם ואחת לשנה-שנתיים לפחות לבצע ניקוי מזרונים יסודי ומקצועי באמצעות איש מקצוע מנוסה ומכשור מיוחד.
במהלך ניקוי המזרנים יהיה עליכם לחדור עם חומרי הניקוי את השכבה העליונה של המזרן, להגיע אל השכבות הפנימיות שלו ולפרק את המזהמים והלכלוכים השונים. באמצעות מכשיר מיוחד וחומר ניקיון ייעודי ניתן לעשות זאת.
לאחר מכן יש לשאוב היטב את הנוזלים המלוכלכים מהמזרן, לאפשר למזרן להתייבש לגמרי כדי שלא יצטבר עובש ופטריות גם לא בתוך המזרן ובוודאי שלא בחלקו החיצוני.
הטיפול במיטות של ילדים ופעוטות יהיה אפילו קריטי יותר בשל הרגישות המוגברת של ילדים לאלרגיות וקשיי נשימה מהסביבה בה הם חיים.
אנו ב"חולה ניקיון" נשמח לנקות את כל המזרנים בביתכם ברמה הגבוהה ביותר, במהירות ובצורה בטוחה ונכונה.
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

אתם במרחק לחיצת כפתור משינה הרבה יותר טובה!

ניתן לקצר תהליכים ולשלוח אלינו צילום של המזרון שלכם ב-WhatsApp (בלחיצה על האייקון של WhatsApp בפינה השמאלית תחתונה של המסך).